Lika nekretnine

Započela 5. Zimska rukometna liga u Gospiću

Objavljeno: 03.01.2020

GOSPIĆ - Danas kreće 5. Zimska rukometna liga u Gospiću. Odrađeno je izvlačenje grupa, te od petka do nedjelje u Gradskoj športskoj dvorani u Gospiću očekuju uzbudljive utakmice.

Za sudjelovanje na 5. Zimskoj rukometnoj ligi prijavilo se ukupno 18 ekipa, 10 u kategoriji seniora i 8 u kategoriji mlađih uzrasta (2005. godište i mlađi).

Konkurencija će u kategoriji seniora biti veoma jaka. Uz već standardne domaće rukometaše, tu su i mlade nade i srednjoškolci, koje će već ove godine pokušati pomrsiti račune pretendentima za prva tri mjesta. Uz ekipe iz Gospića već tradicionalno dolazi ekipa puna prvoligaških igrača s riječkog područja, a prvi puta će se natjecati i rukometašice iz Opatije.

U kategoriji mlađih uzrasta je konkurencija svake godine sve izjednačenija, a za titulu pobjednika borit će se 8 ekipa.

Izvlačenje je odrađeno u četvrtak u Gradskoj športskoj dvorani u Gospiću, evo rasporeda utakmica za sva tri dana.

 

SENIORI

GRUPA A                                                                             GRUPA B

1. OLUPINE                                                                          1. VESELI KANISTERI

2. MRK TRSAT                                                                     2. RK GOSPIĆ

3. X-ICE                                                                                 3. CAFFE BAR AMADEUS

4. OMG TEAM                                                                      4. SVETE KRAVE

5. U LOŠOJ FORMI SAM                                                     5. DOBAR DAN

                                                                                                         

MLAĐI UZRASTI – 2005.

GRUPA A                                                                             GRUPA B

1. JURINI TERMINATORI                                                   1. RK GOSPIĆ 2

2. RK GOSPIĆ 1                                                                    2. ALA BRALE

3. PACINA MAFIJA                                                             3. PAHULJICE

4. VATRENI GOSPIĆ                                                           4. SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA

 

 

RASPORED UTAKMICA

PETAK, 3. 1. 2020.

13:00 – mlađi – grupa A – JURINI TERMINATORI – VATRENI GOSPIĆ

13:20 – mlađi – grupa B – RK GOSPIĆ 2 – SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA

13:40 – mlađi – grupa A – RK GOSPIĆ 1 – PACINA MAFIJA

14:00 – mlađi – grupa B – ALA BRALE - PAHULJICE

14:20 – mlađi – grupa A – VATRENI GOSPIĆ – PACINA MAFIJA

14:40 – mlađi – grupa B – SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA - PAHULJICE

15,00 – mlađi – grupa A – JURINI TERMINATORI – RK GOSPIĆ 1

15,20 – mlađi – grupa B – RK GOSPIĆ 2 – ALA BRALE

15,40 – mlađi – grupa A – RK GOSPIĆ 1 – VATRENI GOSPIĆ

16,00 – mlađi – grupa B – ALA BRALE – SNJEGULICA I 7 PATULJAKA

16,20 – mlađi – grupa A – PACINA MAFIJA – JURINI TERMINATORI

16,40 – mlađi – grupa B – PAHULJICE – RK GOSPIĆ 2

 

SUBOTA, 4. 1. 2020.

12:00 – seniori – grupa A – MRK TRSAT – U LOŠOJ FORMI SAM

12:30 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – RK GOSPIĆ

13:00 – seniori – grupa A – X-ICE – OMG TEAM

13:30 – seniori – grupa B – CAFFE BAR AMADEUS – SVETE KRAVE

14:00 – seniori – grupa A – U LOŠOJ FORMI SAM – X-ICE

14:30 – seniori – grupa B – DOBAR DAN – CAFFE BAR AMADEUS

15:00 – seniori – grupa A – OLUPINE – OMG TEAM

15:30 – seniori – grupa B – RK GOSPIĆ – DOBAR DAN

16:00 – seniori – grupa A – OLUPINE – X-ICE

16:30 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – SVETE KRAVE

17:00 – seniori – grupa A –  OMG TEAM – MRK TRSAT

17:30 – seniori – grupa B – SVETE KRAVE – DOBAR DAN

18:00 – seniori – grupa A –  OLUPINE – MRK TRSAT

18:30 – seniori – grupa B –  CAFFE BAR AMADEUS – VESELI KANISTERI

19:00 – seniori – grupa A –  MRK TRSAT – X-ICE

19:30 – seniori – grupa B –  RK GOSPIĆ – CAFFE BAR AMADEUS

20:00 – seniori – grupa A –  OMG TEAM – U LOŠOJ FORMI SAM

20:30 – seniori – grupa B –  SVETE KRAVE – RK GOSPIĆ

21:00 – seniori – grupa A –  U LOŠOJ FORMI SAM - OLUPINE

21:30 – seniori – grupa B –  DOBAR DAN – VESELI KANISTERI

 

NEDJELJA, 5. 1. 2020.

10,00 – mlađi – I polufinale – A1 – B2

10,30 – mlađi – II polufinale – A2 – B1

11,00 – seniori – I polufinale – A1 – B2

11,45 – seniori – II polufinale – A2 – B1

12,30 – natjecanje u sedmercima za sve sudionike

13,00 – mlađi – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale

13,30 – seniori – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale

14,15 – mlađi – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale

14,45– seniori – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale

15,30 – dodjela nagrada

 

V.Antić

 
Ponuda zimskih aranžmana s uključenom ulaznicom u Nacionalni park
LiveCam Otočac
SenjskaBura.hr
GlasLike.hr