Imaš zanimljivu vijest i želiš je podijeliti s nama?
BZENICA - Na 31. Državnom prvenstvu u lovnom streljaštvu održanom u Bzenici, u organizaciji Hrvatskoga lovačkog saveza. Najbolje ekipe iz svih županijskih lovačkih saveza tijekom dvodnevnog natjecanja odmjerili su svoje streljačke vještine, preciznost, koncentraciju i športski duh u borbi za naslov državnih prvaka. Natjecanje je otvorio predsjednik Hrvatskog lovačkog saveza Mato Čičak, uz nazočnost brojnih uvaženih gostiju koji svojim dolaskom potvrđuju važnost lovnog streljaštva kao dijela hrvatske lovačke tradicije i športa.
Ekipa Lovačkog saveza Ličko-senjske županije osvojila je 3. mjesto u ekipnoj konkurenciji.
Ekipu su činili: Danijel Škunca, Goran Kolak, Marko Milković, Marijan Kovačić, Luka Borčić i Mile Pavičić.
I.B.