Imaš zanimljivu vijest i želiš je podijeliti s nama?
OTOČAC - Mladi Gospićko-senjske biskupije okupit će se u subotu, 4. srpnja, na zahvalnom hodočašću u biskupijsko svetište u Krasnu.
Okupljanje je u 7.30 sati u Otočcu, a polazak pješice prema Krasnu predviđen je u 8.00 sati. Po dolasku u svetište slavit će se misa, nakon koje slijedi zajedničko druženje i ručak.
Hodočašće je namijenjeno mladima koji žele zahvaliti za završenu školsku i akademsku godinu te kroz molitvu, hod i zajedništvo započeti ljeto u duhu vjere.
M.K.