Imaš zanimljivu vijest i želiš je podijeliti s nama?
OTOČAC - Petnaest šumarskih tehničara uspješno je obranilo svoje završne radove. Pritom su pokazali koliko su znanja i vještina stekli tijekom školovanja. Pred svojim mentorima Augustinom Jelušićem, Ivom Abramović i Edijem Šopom te razrednicom Suzanom Bižanović zaključili su jedno važno životno poglavlje.
Nakon službenog dijela uslijedilo je fotografiranje u školskom vrtu koje će ih zauvijek podsjećati na dane provedene u Srednjoj školi Otočac.
M.K.